Hoërskool Hopefield - Weskusskool van Keuse

~ HSH Prefekte ~

Ons is trots op ons HSH Leerlingraad - 2020 prefekte voor die skool se hoofingang

Die 2020 Onderhoofseun en die 2020 Onderhoofdogter.

Hopefield Koshuisprefekte

Thyrique Carolus is die 2020 Huis Walters Seunskoshuis se hoofseun. Die res van die Seunskoshuis se prefekte is: Dian Brink, Christiaan de Waal, Marco Bester, Tashreeq Frans, Ian van der Linde, CJ van Vuuren, Ryan Davies.


2020 Huis Eureka Meisieskoshuis se hoofdogter is Courteney Filander. Die Meisieskoshuis se prefekte-span is: Yolanda Chikowore, Zioné Botha, Mischké Rodgers, Megan Ashmore, Yani da Silva.

Hopefield Laerskoolprefekte

Janco Britz is die 2020 Laerskoolhoofseun.

Nina Slabber is die 2020 Laerskoolhoofmeisie.

Die res van 2020 se meisiesprefekte in die laerskool is: Nikolé Botha, Anja Laubscher, Emma Melck, Minke September.

Die res van 2020 se seunsprefekte in die laerskool is: Enzo Lurie, Jeandré Stander.


Klaskapteine wissel weekliks in Grade 1-3. Nuwe klaskapteine word kwartaalliks in Grade 4, 5 en 6 aangewys om verskeie leerlinge die kans te gun om hul leierseienskappe te ontwikkel.

Die Hopefield Primere Skool se hoofdogter en hoofseun.
Die 2020 HSH Onderhoofseun en die 2020 HSH Onderhoofdogter.

Hoërskool Hopefield se Leerlingraad

Pieter Slabber en Mieke van der Merwe is onderskeidelik die 2020 hoofseun en hoofdogter van HSH.

Courtney Filander en André van der Merwe is onderskeidelik die 2020 onderhoofdogter en onderhoofseun van HSH.

Die res van die leerlingraad bestaan uit: Henko Nieuwoudt, Storm Andrews, Tiaan Ebing, Talja Smit, Zioné Botha, Nangamso Lekhatlanya, Brandon Coetzee en Kirsten van der Westhuizen.

Die Graad 11-prefekte is: Madri Nieuwoudt, Leoné Brand, Emily White, Charlé Moolman, Juané Schreuder, Basson Burger, Isaiah Mataka, Jian Slabber, Luke Lewis, Ian van der Linde.

Die Graad 10-prefekte is: Roelof van der Merwe, Evert Smit, Christo de Wet, Tashlin Engelbrecht, Hanlie Matthysen, Ella van Vuuren, Evangeline Mornet.

Die Graad 9-prefekte is: Julia Swanepoel, Sumari Smit, Jano Reynolds, Aldian Meiring.